Společnost občanské svobody

Západ se stává postZápadem. Pravda se nenalézá, ale vyrábí

18. června 2018 v 16:47 | Deda_Bjeda
Západní společnost postupně ztrácí schopnost rozlišovat dobré a zlé, pravdivé a lživé i vůli posuzovat. Vytrácí se hlavní předpoklad pro fungování společnosti - společná kultura. To, co považujeme za objektivní realitu, je prý jen předsudek a stereotyp. Ideál objektivní pravdy nahradil ideál subjektivního konsensu. Píše Andrej Duhan, který mne zaujal jako stejně smýšlející uvažující jedinec.

Chceme být i nadále součástí EU?

26. února 2018 v 17:47 | Deda_Bjeda
Za cca 14 roků vyšlo dostatečně najevo, že jsme slepě vlezli do nového chomoutu totalitní nadvlády ovládané velkými členskými státy EU. Britové to pochopili zavčas a rozhodli se pro BREXIT.

Rozhodnutím ke klidu ...

13. února 2018 v 15:53 | Deda_Bjeda
Žádáme všechny odpovědné k zasazení se pořádku nejen v zákonodárném sboru. My občané, jsme vědomě volili hnutí ANO s tím, že jen idiot nedokáže vnímat, že kausa Ptačí hnízdo je objednaná kausa na likvidaci Andreje Babiše&ANO .

Vědci světa varují !

3. února 2018 v 22:03 | Deda_Bjeda
Odpovědná analýza tohoto vědce vypovídá všechno. Na rovinu, pragmaticky a odvážně, natruc všemu hazardujícímu ksindlu u nás, v EU i v Americe. Musíte přečíst vše a dále shlédnout video brněnské přednášky dalšího světového vědce Američana Billa Warnera zde na tomto blogu v článku Diamantová stezka k faktům, uveřejněném zde na tomto blogu v roce 2016 dne 7.3.2016.

Váleční veteráni velí svou povinnost

27. ledna 2018 v 0:12 | Deda_Bjeda

EXKLUZIVNĚ Hrdinové z bojů proti Hitlerovi, nositelé nejvyšších vyznamenání, rázně vstoupili do boje o Hrad: Zeman se obětuje pro národ. A ta média...

Zrod "instalovaného" kandidáta...

24. ledna 2018 v 12:47 | Deda_Bjeda
Pojďme všichni znovu k volbám a nenechme se viklat lacinou ubohou kampaní havloidní sebranky, směřující výhradně k zoufalé nekulturní dehonestaci našeho současného prezidenta Zemana.

Zapuď Kazihoše

21. ledna 2018 v 23:33 | Deda_Bjeda
Přátelé! Toto je vůbec nejlepší propagace 2. kola voleb. Kdo se vtípí - ten se cítí, ale klidně i naopak... Myslím však, že druhé foto je pravdivější, přitom všichni vnímáme v čem ! 🤣

Správná volba

18. ledna 2018 v 20:08 | Deda_Bjeda
okažme světu, že prezident Zeman je výrazná světová osobnost, která se nebojí pojmenovávat všechny hystericky nesmysluplná rozhodnutí EUSA, cíleně směřující k zániku původní křesťanské civilizované - tisíci lety kultivované evropské společnosti.

Minulost varuje !

15. října 2017 v 16:34 | Deda_Bjeda
Neodpovědná konání a jednání některých politiků - v tomto případě dosahující až na niveletu zrádné kolaborace, si zaslouží odsouzení nejen jich samotných, ale i politického subjektu, který zastupují či reprezentují.

Cesta na vrchol bývá trnitá....

3. února 2017 v 19:09 | Deda_Bjeda
Nový, v pořadí už 45. prezident Spojených států amerických, přináší celému světu naději lepších zítřků, lepších životů, životů bez AMERICKÉHO DLOUHODOBÉHO BARBARISMU, potažmo terorismu.

Polsko - injekce pro EU

31. prosince 2016 v 23:56 | Deda_Bjeda
Už před rokem jsem zaregistroval, že bratři Poláci byli vždy rychlejší v předvídání rozhodných událostí a dějů, a to nejen za hroutícího se socialismu! I nyní, po výrazném vítězství hnutí PiS (Právo i spravedlnost) v Polsku, lze už sledovat první náročné kroky Poláků v přestavbě hroutící se posttotalitní kapitalistické společnosti. Už dělají první kroky k nastolení NORMÁLNÍ SPOLEČNOSTI pro Poláky, a to tím, že dělají pořádek v oblasti právní, sociální i mediální.

Aj toto je možná cesta ...

9. září 2016 v 20:25 | Deda_Bjeda
Trnava - prednáška o genocíde Slovákov a Čechov 2.September 2016 Trnava

(SL2) Velká dohoda...?!

3. srpna 2016 v 13:55 | Deda_Bjeda
Nemohu si pomoci, ale zde pan M. Sládek uhodil hřebík přesně doslova na hlavičky vůdčích egoistů.

Za VLAST - ZA RODINU !

3. srpna 2016 v 10:21 | Deda_Bjeda
Vynikající, úžasná a objektivní (bez politického náhledu) charakteristika naší VLASTI.

Brutál nazírání ....!

19. července 2016 v 13:49 | Deda_Bjeda
Tak tady z toho jsem byl původně napřed docela konsternován a možná cítil i uražen.

Platí stále svoboda projevu a názoru...?

26. května 2016 v 21:00 | Deda_Bjeda

JUDr Klára Samková - odvážná to žena, která přímo sdělila svůj názor na Islám při vystoupení v Poslanecké sněmovně, kde se tvrdě pustila do islámu, a přítomný turecký velvyslanec, společně s několika dalšími osobami, její slova nerozdýchal a opustil sál. Celý text Kláry Samkové viz po otevření.

Kontraverzní osobnost...?

20. května 2016 v 13:00 | Deda_Bjeda
Miroslav Sládek - kontraverzní osobnost ?

Prostě nemohu si pomoci, ale tady to někdo přehnal. Všichni jsme v životě udělali chyby. "Já-ty-on-ona-ono" ...pan PhDr Miroslav Sládek určitě o svých chybách ví také, atd.. Život žádného jedince bez chyb neexistuje. To však neznamená, že budeme někoho zatracovat až do nenávisti tak, jak jsme si to přečetli na FB v článku Jiřího Černohorského (FB skupina Čest-Svoboda-Respekt).

Neděkujem, vypadněte !

13. května 2016 v 10:05 | Deda_Bjeda
Když rock kapely komponují a hrají písně dle přání a tužeb většiny národa, toť signál, že žijeme v totalitě. To už jsme poznali před r. 1989. Historie se opakuje !

Perzekuce tak, jako kdysi ....

29. dubna 2016 v 12:04 | Deda_Bjeda
No to snad nééé !?! Hnus nad hnusy vlastizrádných politiků ohánějícících se opakovaně demokracií, svobodou názorů a jejich projevu.

Svoboda projevu jen pro někoho pravdou...?!

27. dubna 2016 v 10:23 | Deda_Bjeda

Ti, kdož mají stejné vidění světa, mohou tento text volně rozšiřovat a disponovat s ním. Proti lži a demagogii je potřeba vytvořit hráz. Ta hráz se jmenujepravda a fakta!

 
 

Reklama