Velikonoční manifestace za naši záchranu

18. března 2018 v 18:51 | Deda_Bjeda |  Svět v ohrožení
Přátelé, lidé, vlastenci - toto musíme my všichni myslící a odpovědni vidět i slyšet. Vydržte u tohoto videa přednesu odhodlaného patriarchy Eliáše (Byzantský katolický patriarchát). Vydržte, shlédněte a poslechněte si celé toto video. Vy všichni - věřící, nevěřící, mladí, dospělí i ti starší či nejstarší!

Nevěřící, zavrhněte na chvíli svůj ateismus a zamyslete se nad významem slov vyřčených moudrým odpovědným člověkem-křesťanem, který neváhá nás všechny oslovit závažným osudovým sdělením. Nakonec vy - byť nevěřící, uvědomte si, ža ať chcete - nebo nechcete, stali jste se již od narození součástí tisícilety kultivované křesťanské civilizace, která vám každý rok nabízí církevní svátky a výročí, coby součást vašeho dění a vašich životů. Tyto stejně pravidelně slavíte, aniž byste si to uvědomovali. Nový rok, velikonoce, vánoce a mnoho jiných svátků, jsou příznakem a dokladem, naší společné křesťanské civilizace se všemi jejími klady i negativy. To je tisícilety neměnné a dáno již od narození Krista.
Ano, letos je znovu tzv. "osmičkový" rok, tak charakteristický pro celé historické dění (s dobrými i zlými obraty-převraty) v průběhu 100 let, naší československé vlasti. A zdá se, že znovu má být naplněn dalším zlomem našeho společného dění - tentokráte nejen významu, ale dokonce násilně nám vnucovaného fatálního výhledu doslova katastrofického osudu.
Je li nám a našim potomkům život milý, poslechněme patriarchu Eliáše a v součinnosti s našimi slovanskými bratry Slováky, Poláky, ale i Maďary, Italy či Rakušany! POVSTAŇME všichni společně!! Vyjděme do ulic v pondělí 2. dubna 2018 na velikonoční manifestaci za vzkříšení národa ve svých zemích! Jen tak docílíme zázrak. Ano ZÁZRAK, který zachrání naše národy před islamizací i gender sodomií a následným vyhlazením.

PS:
Sdílejte intenzivně opakovaně a obětavě až do 2. dubna, a to na všechny možné strany. Využijte všech možností šíření tj. např. šířením tohoto textu společně s tímto videem nejen zde na FB, ale i e-maily s adresou videa https://www.youtube.com/watch?v=yzAgkofXTH0&feature=share pro další způsoby šíření.
Nakopírujte text a roznášejte do schránek ve svých obcích tak, aby se sdělení dostalo i tam, kde nemají internet.
V den manifestace ozdobte se trikolórou a ti schopní nechť se domluví na kolektivní manifestaci kde uplatníte vlastní vyrobené transparenty s nápisy např. NE ISLAMIZACI! NE EU! CHCEME CZEXIT! SVOBODU VLASTI! ZA SVOBODU-ZA NÁROD! REFERENDUM! NE DUBLIN ! NE ISTANBUL! NEZISKOVKY FUJ! NEZISKOVKY-ZRADA! SOROS-KATAN! SOROS-METLA LIDSTVA aj., dle svého umu, schopností a představivosti. Jeden za všechny - všichni za jednoho za záchranu našich životů …

Národ sobě !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Souhlasíte s vystoupením České republiky z Evropské unie ? (CZEXITem?)

ANO 95% (151)
NE 5% (8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama