Chceme být i nadále součástí EU?

26. února 2018 v 17:47 | Deda_Bjeda |  Společnost občanské svobody
Za cca 14 roků vyšlo dostatečně najevo, že jsme slepě vlezli do nového chomoutu totalitní nadvlády ovládané velkými členskými státy EU. Britové to pochopili zavčas a rozhodli se pro BREXIT.

Super stát Evropa!

Polská tv stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly". Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, "zapomněla" tuto informaci přinést. Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeier devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.

ČLENSKÉ SLTÁTY SE VZDAJÍ:
  • vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny
  • kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů
  • vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATO
V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují: "Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu."

Vznikne společná armáda "European Security Compact" na principu" ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států" * Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru * Bude zvětšena pravomoc "Evropského veřejného žalobce" a vznikne jednotný trestní zákon * Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku * Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout * Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma * Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy bude přijato * Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi…" To je tak ve zkratce všechno.

Takže je to tu, vážení. Když jsem to četl, vzpomněl jsem si okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938… Tohle je naše prostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku. Je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.
Celý text, s nímž Steinmeier vystoupí v Praze, si můžete přečíst tady: http://www.tvp.info/25939587/(http://www.tvp.info/25939587/) [2] (polsky) Nezdá se, že by šlo o fake, nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní televize. A o tomto všem by měli za nás rozhodovat současní samozvaní psychopati.

Tak už víme, proč Velká Británie vycouvala z EU. Také proč začíná aktivně couvat Maďarsko! Jen našim je to jedno!
My jako vždy vedeni eurohujery - fanatiky jsme stále doslova násilně přesvědčováni, že vystoupit z EU je vlastně naše sebevražda.

Tak jestli to tak bude, nebo ne není vůbec jasné. Lze pochybovat o takových přeháněných úvahách. Dokázala to V. Británie, proč bychom to neměli dokázat i my!

Tak třeba jen tak mimochodem jednoduchá úvaha. Rusko je bezedná propast ... tam se vleze všechno co vyrobíme nebo vyprodukujeme a ještě to bude málo - propast obchodního zájmu nikdy nenaplníme! Sankce na RF nebudeme respektovat a získáme prioritní odbyt celé naší produkce! O Číně ani nemluvě . Navíc je šance výměnného obchodu za suroviny jako je ropa a zemní plyn.

Bez jakékoliv závislosti na někom, kdo nás stejně ožebračuje, protože zahraniční kapitál má ráj v daňových rájích. Dle MnFinancí jsme za loňský rok "dotovali" EU více než jsme obdrželi...! Nevěřte jim co vám vykládají. Veškeré dotace jsou falešné, protože závislost na někom vždy zavazuje tak, "aby skákal jak se píská". VŘP mediální prostředky vč. bohužel i pana prezidenta nám dnes předhazují, že 55% lidí si nepřeje vystoupení z EU. Dokažme jim hlasováním zde, zda nám opět lžou ...? Chcete být nadále v EU ?- hlasujte v přiložené anketě v dolní části příspěvku.

Premiér V.B. D.CAMERON (BREXIT) = DEMOKRAT !

Premiér ČR (v demisi) Babiš (CZEXIT?) = TECHNO/KRAD🤔či...KRAT?! (Fakt nám OBECNÉ REFERENDUM nekrade?!)

Pravda o dotacích EU:
Další zajímavý přehled EU transferů ve východní Evropě je zde:
Graf zpracoval významný francouzský, ekonom Thomas Piketty.
A pro ty, kteří nevěří výše uvedeným materiálů něco zcela jasně konkrétního a přímo od ČT24... prosím rozklikněte adresu:

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Souhlasíte s vystoupením České republiky z Evropské unie ? (CZEXITem?)

ANO 95% (151)
NE 5% (8)

Komentáře

1 Emil Svoboda Emil Svoboda | E-mail | 1. března 2018 v 10:58 | Reagovat

Vypadá to, že tohle je první pokus o faktické vyčíslení nákladů na členství v EU. Samozřejmě v konečné fázi by to chtělo upřesnit. Ale pro orientaci to úplně stačí.

2 Arnold Nowak Arnold Nowak | E-mail | Web | 3. března 2018 v 11:03 | Reagovat

Politika je v určitém kontextu synonymum konspirace a ke konspiracím se každý otáčí zády. To je ale základní chyba a ve své podstatě veliké pokrytectví. Proto zde máme takovou situaci s EU tunelem. Lidé lžou sami sobě a nechodí k volbám protože politika je nebaví. Tak to je vlastně ideální stav, ale jak pro koho. . .

3 Vratislava Černá Vratislava Černá | E-mail | 3. března 2018 v 23:08 | Reagovat

Doufám - věřím, že si lidé uvědomí hrozící nebezpečí, co představuje setrvání v EU a že se zadaří. Anglie to také zvládla.

4 dana kreiselova dana kreiselova | E-mail | 4. března 2018 v 12:40 | Reagovat

rozhoduji o nas,bez nas.

5 Miroslav Miroslav | E-mail | 5. března 2018 v 9:32 | Reagovat

EU jsem nevolil a volit  NEBUDU

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama