Váleční veteráni velí svou povinnost

27. ledna 2018 v 0:12 | Deda_Bjeda |  Společnost občanské svobody

EXKLUZIVNĚ Hrdinové z bojů proti Hitlerovi, nositelé nejvyšších vyznamenání, rázně vstoupili do boje o Hrad: Zeman se obětuje pro národ. A ta média...


Váleční veteráni, hrdinové druhé světové války, nositelé nejvyšších státních vyznamenání, podporují v boji o Hrad současného prezidenta Miloše Zemana. Generálmajor Emil Boček, brigádní generál Václav Kuchynka, brigádní generál Pavel Vranský a podplukovník Tichomir Mirkovič ve společném provolání vyzvali občany, aby volili právě Zemana. "Má rád svůj národ a je ochoten se obětovat," uvedli.


"Jakého bychom si přáli prezidenta? My, veteráni druhé světové války, generál Emil Boček, generál Václav Kuchynka, generál Pavel Vranský a podplukovník Tichomir Mirkovič, chceme člověka čestného, vzdělaného, chytrého a se zkušeností z politiky, ekonomiky a fungování státu. Také člověka schopného se orientovat v mezinárodní politice," vyzvali hrdinové v prohlášení.
Jejich životní zkušenosti a stáří je podle jejich prohlášení opravňují k tomu, aby své doporučení občanům dali.
"Jsme dost staří a zkušení, a proto si myslíme, že nás to opravňuje doporučit našim občanům, jakého člověka za prezidenta České republiky by měli volit. Tím člověkem je bezesporu Miloš Zeman. V uplynulém volebním období prokázal, že je schopný profesionál a odborník pro řízení státu, je velmi pracovitý a rozumí své práci, kterou má rád a dobře ji vykonává. Je vlastenec, má rád svůj národ a pro jeho zájmy je ochoten se obětovat," sdělili.
Dále připomněli, že Miloš Zeman navštěvoval pravidelně celých pět let kraje a obce. "Ví, jak lidé žijí a jak smýšlejí, což ani jeden z jeho předchůdců v tomto rozsahu před tím nedělal," jsou přesvědčeni veteráni.
"Nelíbí se nám, jak se část našich médií chová k našemu současnému prezidentovi. Miloši Zemanovi přejeme pevné zdraví, aby mohl co nejlépe vykonávat svou funkci. Proto budeme volit Miloše Zemana!" zaznělo v provolání, které na společném setkání válečných hrdinů přečetl podplukovník Mirkovič.
Brigádní generál Pavel Vranský poté dodal, že prezidentem musí být zkušený politik, a ne žádný nováček. "Politika je řemeslo, které se musí učit od začátku a než se stanete mistrem, chvilku to trvá. Zeman je člověk, který to dělá od začátku profesionálně a jako málo státníků dokázal na dlouhou dobu z politiky odejít a dovedl se vrátit," řekl Vranský s tím, že takových státníků je strašně málo a jedním z příkladů je také bývalý francouzský prezident Charles de Gaulle.
"Plně se ztotožňuji s tím, co říkal kolega partyzán a plně podporuji prezidenta Zemana v jeho prezidentské kampani," přidal generálmajor Emil Boček.

Názor:
Myslím si, že s přibývajícím věkem se mnohdy stáří často projevuje na slábnoucím elánu člověka. Neznamená to však, že pokud je člověk v dobré kondici tak, jak tito pánové v úctyhodném věku, to platí všeobecně. Líbí se mi tihle generálové, že nezůstávají být lhostejnými a snaží se zúčastnit důležitého dění ve společnosti dokonce aktivně tak, že směle dávají najevo své pohledy a názory na něj.
Názory zkušených z nejzkušenějších nám mladším (jen těm, kteří se snaží uvažovat a přemýšlet) pomáhají upřesnit naše názorové diference a příklony ke správným rozhodnutím. Proč? No přece proto, že každý nezkušený (mladý) člověk udělá v životě vždy nějakou chybu, neboť nikdo není bez chyb!
Dnes se v degradované parazitní kapitalistické společnosti preferuje názor, že společnost potřebuje jen mladé, vzdělané, perspektivní a pružné mladé lidi. Staré - pomalé, nepružné, neperspektivní a zaostalé "praktikanty" prý společnost nepotřebuje. Óó, jak je k smíchu hlupota všech, kteří razí tento názor vč. vyzdvihovaných mladých profesorů - školících naši potencionální mládež. Názory studovaných profesorů, kteři už při studiu, valí do hlavy studentům takto vykonstruované sebevědomí bez toho, aniž by kdokoliv bral do úvahy výše uvedené skutečnosti?! To je, skutečnou pravdu o falešném nákládání se "zlatým pokladem" praktických zkušeností každého dlouholetého "praktikanta" vyššího věku.
Z toho všeho vyplývá, že na posty nejvyšší by měli být nominováni a jmenováni jen zkušení z nejzkušenějších, kteří již mají své chyby za sebou. Proto dokáží být v rozvahové pokoře před každým svým závažným rozhodnutím.
Protože. Kdo udělal závažnou chybu ve svém životě jednou, podruhé už ji nikdy neudělá; pokud to není neuvažující hlupák.
Nejen tito zkušení generálové, ale i my doporučujeme všem rozumným lidem, starým i mladým. Volte Miloše Zemana - zkušeného ověřeného matadora z nejzkušenějších, na prezidenta republiky i pro 2. jeho volební období.
Děkujeme starým generálům za jejich rozvážné rozhodnutí a doporučení všem rozumným.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Souhlasíte s volným přijímáním utečenců z afroarabských zemí do zemí EU?

ANO 4.3% (11)
NE 95.7% (244)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama