Správná volba

18. ledna 2018 v 20:08 | Deda_Bjeda |  Společnost občanské svobody
okažme světu, že prezident Zeman je výrazná světová osobnost, která se nebojí pojmenovávat všechny hystericky nesmysluplná rozhodnutí EUSA, cíleně směřující k zániku původní křesťanské civilizované - tisíci lety kultivované evropské společnosti.

Uvědomujeme si, že naše evropské civilizační tradiční hodnoty jsou opakovaně ohrožovány pochybnou snahou o zavedení degradované multikulti společnosti k tomu, aby byla snadno ovladatelná pochybnými tzv. elitami světové nadvlády. Současný prezident Zeman byl, je a musí být znovu zárukou pro zachování všech těchto - krví našich předků vybojovaných civilizačních hodnot. Jděte proto všichni znovu k volbám a nenechte se zviklat lacinou kampaní většiny ostatních kandidátů na prezidenta, směřující výhradně k dehonestaci našeho současného prezidenta Zemana. Přesvědčujte i nerozhodnuté a pasivní spoluobčany pro volbu Miloše Zemana tak, aby se dosáhlo ještě více hlasů než v prvním kole a stal se tak jasným prezidentem společenské většiny. Děkujeme vám za váš vlastenecký přístup. Šiřte, sdílejte, kopírujte, rozšiřujte a hlavně, hlavně získávejte další voliče - každý alespoň jednoho.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Etnicky, Čechové jsou Slované tak, jako naši bratři Slováci, Poláci, Rusové, Srbové, aj. bratrské národy. Naši politici tvrdí; jsme součástí rozvinutého transatlantického světa, ke kterému přirozeně patříme. Souhlasíte s tímto tvrzením? (Ano-Ne)

ANO 13% (15)
NE 87% (100)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama