Minulost varuje !

15. října 2017 v 16:34 | Deda_Bjeda |  Společnost občanské svobody
Neodpovědná konání a jednání některých politiků - v tomto případě dosahující až na niveletu zrádné kolaborace, si zaslouží odsouzení nejen jich samotných, ale i politického subjektu, který zastupují či reprezentují.

Nedej Bože, když jde ještě o členy vlády země, která ne málo doplatila na nacistická zvěrstva páchaná Němci či tehdejšími Henleinovci v průběhu 2. světové války. V takových případech zodpovědnost padá na všechny jejich spolustraníky nebo na premiéra vlády, který neprotestoval a nic proti tomu nekonal. Osoby, jenž nemají mít místo na jakémkoliv místě, v jakékoliv kandidátce! Pro vlastizrádné jednání a obracení se zády k obětem světové války. Úsměvy rozdávanými "páté koloně" na jejich předváděcí akci si potvrdili svoji nevolitelnost. Pro překrucování výsledků řádění nacistů v naší zemi, naší vládou zastoupenou nejen lidoveckými ministry, Bělorádkem a Hermanem. Zastoupení starostů a radních osvětluje ničení památek a devastaci znalostí mládeže na osvobození republiky v místech, kde působí zastánci likvidace poválečného uspořádání. Martin Ander, Kamil Vavřinec Mareš, Jan Korytář, Lubomír Vítek, Stanislav Děd, PhDr Vojen Drlík, František Radkovský, Karel Holomek, to jsou jen známá jména. O tichých souhlasech jejich politických uskupení není popisováno nic. Každý volič by měl samozřejmě mít alespoň základy vlasteneckého cítění pro vlastní rozbor cílů a zaměření politických spolků usilujících o podíl na řízení věcí veřejných. Jestliže se osoby hlásící ke křesťanskému jádru takto vymezují k vlastní historii, jak se potom budou chovat ve vztahu imigrantů vůdči našemu státnímu zřízení?
Nejsou záruky pro vedení čehokoliv,-
NEVOLIT !!!
Šiřte, sdílejte (min. 50x). A to nejen zde na FB, ale i e-maily všem, které máte každý v databázi své e-mail schránky. Další varianta je namnožit na své kopírce a roznášejte do pošt. schránek ve svých obcích - zejména na venkově, kde Lidovci stále získávají velký počet svých hlasů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Myslíte si, že v demokratické společnosti je nutné, aby občané měli rozhodovat o jimi v referendu stanovených otázkách, samostatným referendem, coby národním pokynem pro rozhodování vlády ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama