Cesta na vrchol bývá trnitá....

3. února 2017 v 19:09 | Deda_Bjeda |  Společnost občanské svobody
Nový, v pořadí už 45. prezident Spojených států amerických, přináší celému světu naději lepších zítřků, lepších životů, životů bez AMERICKÉHO DLOUHODOBÉHO BARBARISMU, potažmo terorismu.Nenechme se však ukolébat nadšením jen z prvotních signálů relativně přívětivých rysů nového prezidenta Donalda Trumpa. Takových nadějí určitě už v historii Ameriky bylo hodně a většinou nenašly naplnění v příznivosti dalšího osudu.
Určitě těžko bilancovat, který z amerických prezidentů naplnil ideály nejen amerického lidu, ale i lidstva celého světa. Protože chtěj nechtěj, Amerika vždy hýbala, hýbá a bude i nadále hýbat světem. Namátkou snad, velkou naději skýtal J.F.Kennedy, kterého však BARBAŘI pro jistotu nechali zavraždit jen, aby proBoha nedošlo k naplnění základních principů demokracie, tj. vlády lidu.
Dokáže tedy Donald Trump naplnit své sliby, dokáže změnit a obrátit dosavadní zločinné trendy posledních prezidentů tak, jak všichni očekáváme?! Doufejme, SNAD! Naděje umírá poslední, takže nezbývá, než poblahopřát Donaldu Trumpovi, aby se stal novým prezidentem, za kterého se nebude Amerika muset stydět tak, jako za poslední 3 prezidenty předávající svůj úřad se zakrvácenýma rukama ….!
Ameriko, je na čase se zvetit a znovu se vydat na krásnou cestu tolik opěvované americké demokracie, ale už ne v propagandistických mediálních lžích, podvodech a klamech, ale doufejme s pomocí Donalda Trumpa, na cestu pravé nefalšované DEMOKRACIE PRAVDY!
O svobodě raději nemluvit, protože ta a´la americká je jen "Kost hozená lidu světa, aby si na ni vylámal zuby"!
I my zde, PŘÁTELÉ na FACEBOOKOVI Vám pane budoucí prezidente SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH, přejeme vše nejlepší na trnité cestě k znovunaplňování Vašich doufáme jen ušlechtilých cílů, včetně potřebného zdraví a s nezlomnou imunitou vůči zločinným nepřejícím grázlům tam u vás!
Přejeme Vám však také dostatek odvahy k tomu, přestat diktovat světu americké diktátorské sobectví a začít vnímat ušlechtilé cíle ruského prezidenta Vladimíra Putina, čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, potažmo i vůdčích osobností světa, kteří tito všichni již dávno pochopili, že jen všichni dohromady uděláme moc - pro lepší MÍROVOU PLANETU ZEMĚ !
Abychom však nespadli do tolik očekávaných příjemných mírných vlnek toku idealismu, je namístě zopakovat si pro jistotu celé dvousetleté dění americké historie, která je zapsána nesmazatelně v dějinách SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH, jako neradostná, smutná a bohužel i s milionovými krvavými obětmi nevinných na planetě ZEMĚ ZLOČINNÁ!

Pro oživení pamětí čtěte uvedené informace část DRUHÁ a PRVÁ zde:
http://www.antibarbar.com/431593152
http://www.antibarbar.com/433031548

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Souhlasíte s volným přijímáním utečenců z afroarabských zemí do zemí EU?

ANO 4.3% (11)
NE 95.7% (244)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama