200 děsivých let (1)

20. ledna 2017 v 19:49 | Deda_Bjeda |  Svět v ohrožení
Přišla rozhodující chvíle pro naděje celého světa! Nový, v pořadí už 45. prezident Spojených států amerických, přináší celému světu naději lepších zítřků, lepších životů, životů bez AMERICKÉHO DLOUHODOBÉHO BARBARISMU, potažmo terorismu.


Nenechme se však ukolébat nadšením jen z prvotních signálů relativně přívětivých rysů nového prezidenta Donalda Trumpa. Takových nadějí určitě už v historii Ameriky bylo hodně a většinou nenašly naplnění v příznivosti dalšího osudu.
Určitě těžko bilancovat, který z amerických prezidentů naplnil ideály nejen amerického lidu, ale i lidstva celého světa. Protože chtěj nechtěj, Amerika vždy hýbala, ,hýbá a bude i nadále hýbat světem. Namátkou snad, velkou naději skýtal J.F.Kennedy, kterého však BARBAŘI pro jistotu nechali zavraždit jen, aby proBoha nedošlo k naplnění základních principů demokracie, tj. vlády lidu.
Dokáže tedy Donald Trump naplnit své sliby, dokáže změnit a obrátit dosavadní zločinné trendy posledních prezidentů tak, jak všichni očekáváme?! Doufejme, SNAD! Naděje umírá poslední, takže nezbývá, než v den slavnostní inaugurace poblahopřát Donaldu Trumpovi, aby se stal novým prezidentem za kterého se nebude Amerika muset stydět tak, jako za poslední 3 prezidenty předávající svůj úřad se zakrvácenýma rukama ….!
Ameriko, je na čase se zvetit a znovu se vydat na krásnou cestu tolik opěvované americké demokracie, ale už ne v propagandistických mediálních lžích, podvodech a klamech, ale doufejme s pomocí Donalda Trumpa, na cestu pravé nefalšované DEMOKRACIE PRAVDY!
O svobodě raději nemluvit, protože ta a´la americká je jen "Kost hozená lidu světa, aby si na ni vylámal zuby"!
I my zde, PŘÁTELÉ na FACEBOOKOVI Vám pane budoucí prezidente SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH, přejeme vše nejlepší na trnité cestě k znovunaplňování Vašich doufáme jen ušlechtilých cílů, včetně potřebného zdraví a s nezlomnou imunitou vůči zločinným nepřejícím grázlům tam u vás!
Přejeme Vám však také dostatek odvahy k tomu, přestat diktovat světu americké diktátorské sobectví a začít vnímat ušlechtilé cíle ruského prezidenta Vladimíra Putina, čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, potažmo i vůdčích osobností světa, kteří tito všichni již dávno pochopili, že jen všichni dohromady uděláme moc - pro lepší MÍROVOU PLANETU ZEMĚ !
Abychom však nespadli do tolik očekávaných příjemných mírných vlnek toku idealismu, je namístě zopakovat si pro jistotu celé dvousetleté dění americké historie, která je zapsána nesmazatelně v dějinách SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH, jako neradostná, smutná a bohužel i s milionovými krvavými obětmi nevinných na planetě ZEMĚ ZLOČINNÁ!
Pro oživení pamětí čtěte zde uvedené informace část DRUHÁ a PRVÁ.

http://www.antibarbar.com/433031548
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Myslíte si, že v demokratické společnosti je nutné, aby občané měli rozhodovat o jimi v referendu stanovených otázkách, samostatným referendem, coby národním pokynem pro rozhodování vlády ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama