Polsko - injekce pro EU

31. prosince 2016 v 23:56 | Deda_Bjeda |  Společnost občanské svobody
Už před rokem jsem zaregistroval, že bratři Poláci byli vždy rychlejší v předvídání rozhodných událostí a dějů, a to nejen za hroutícího se socialismu! I nyní, po výrazném vítězství hnutí PiS (Právo i spravedlnost) v Polsku, lze už sledovat první náročné kroky Poláků v přestavbě hroutící se posttotalitní kapitalistické společnosti. Už dělají první kroky k nastolení NORMÁLNÍ SPOLEČNOSTI pro Poláky, a to tím, že dělají pořádek v oblasti právní, sociální i mediální.

Další budou určitě následovat. Pochopitelně jejich opozice se s tím nehodlá smířit stejně, jako je ovládající vládnoucí světové EUSA kruhy které chtějí řídit život lidstva na planetě ZEMĚ s pomocí celosvětově ovládané "mediální taktovky"! A to podle svých not!! A pozor! I české vládní, parlamentní i ostatní vládnoucí zrádné garnitury, prostřednictvím stejné světové "mediální taktovky" jsou jimi dirigovány také! My však už máme vlastní zkušenosti a víme, že přijde čas. Bohužel také víme, že Češi potřebují více času než Poláci, aby jim došlo, kam a jak jsou směrováni do postupného otroctví… Proto připomínám tento svůj článek ukazující první kroky polské obrody společnosti pod praporem vítězného hnutí PiS a pod vedením nádherných vlastenců-Poláků jako jsou Jaroslav Kaczynski, Beata Szydlo a prezident Andrzej Duda. Samotná Beata Szydlo je pro mne výrazným ženským symbolem pomáhajícím razit cestu k šlechetným cílům obrody Polska. Schválně si poslechněte její nástupní projev po vítězství PiS ve volbách - stojí za to poslouchat, jaké zaujímá postoje ke všem, kterým má co říci a od kterých očekává vstřícnou spolupráci. Je to nesmírně inteligentní žena s tendencí výrazně stmelovat společnost (stojí za to poslechnout si celý její projev-viz https://www.youtube.com/embed/jD4s3NysrFI ) Pochopitelně nemá to jednoduché v rozdělené společnosti zejména v dobách, kdy poražení nemíní respektovat zásady demokracie, tj. přizpůsobovat se rozhodnutím většiny. Dávám to zde na Silvestra 2016 jen proto, abychom si my Češi i Slováci uvědomili, že i vítězství ještě neznamená opravdu vítězství. Ono nakonec ani ten Trump také neví jak to bude zvládat mezi světovými šmejdy … Hurá do nového roku 2017, kdy snad přijde vítězství obrody Česka v lepší odvážnou společnost ke změnám tak, jak se o to pokouší bratři Poláci.

PF 2017


Zíral jsem na to jak tele na nové vrata. Užasná nová polská premiérka paní Beata Szydlo. Vlhnou mi oči, když ji sleduji a poslouchám. Skromně pokorná, avšak rozhodně důrazná tak, jako naše maminky, když nás vychovávaly Už dávno vyzývám všechny schopné ženy aby se nebály dát najevo všem mužským Warwarům, že ony jsou nositelkami života a nikdo nemá právo životy jejich synů a dcer obětovat nesmyslným válečným zájmům kohokoliv - zejména však mužským agresorům světa. Tím spíše, kdy je stále více těch dětí, které potřebují pomoci.

Zde částečný překlad projevu Beaty Szydlo. přepněte si video na YouTube a sledujte zde uvedený text.
Beata Szydlo

Chtělo by se říci; vyšli jsme z panství. Vítám, vítám vás všechny velmi srdečně, vítám všechny, vítám přátele, vítám Polsko. Vítám všechny Poláky, všechny Polky, kteří jste zde, ale též ty, kteří jste nás podporovali v té těžké, ale pěkné kampani! Protože to je vaše dílo, to je vaše oslava. 24. května jste zvítězili vlastně vy, to díky vám je dnes mezi námi prezident Andrzej Duda. To díky vaší odhodlanosti, díky vaší těžké práci i hluboké víře, že to má smysl, že to co společně děláme - vlastně slovo společně, slovo dohromady, je klíčem našeho společného vítězství. Vytvořili jsme tým, který zvítězil. A ten tým, pootevřel dveře k dobré změně k nápravě. O tom nám říkali Poláci, když jsme cestovali, setkávali se, všude tam, kde jsme přijížděli a setkávali se, kde přijížděl prezident Andrzej Duda, Poláci hovořili o tom, že chtějí normálně žít. My jsem to poslouchali a věřte mi, slyšeli jsme to, co nám říkáte. To vítězství nám dává obrovskou šanci k tomu, aby ty dveře pro dobré změny se otevřely dokořán. Ale aby se tak stalo, musí náš tým dělat znovu, dělat dále, musíme vynaložit ještě větší práci, ještě větší odhodlanost, naše víra musí být ještě hlubší, protože před námi je dlouhá a hrbolatá cesta.
Ti, kteří prohráli, nebudou chtít nést další porážky, a udělají vše, aby nás zdiskreditovali. Ti, kteří nám důvěřovali, budou pozorně sledovat, zda to co jsme deklarovali ve volební kampani, bylo upřímně spravedlivé, nebo zda to nebyla jen politická hra. A my dnes, kdy jsme probudili tu ohromnou naději Poláků, že může být jinak, že může být normálně, že může být v Polsku úcta v druhého člověka, bez ohledu na to jaké má názory, bez ohledu na to zda je nebo není mým stranickým kolegou, že máme naději pro to, aby se polské rodiny cítily bezpečně, že si budeme moci myslet že budujeme Polsko. Ta naděje je obrovská a nemůžeme ji promarnit.
Chci vám za to všem srdečně poděkovat. Především děkuji Právu a spravedlnosti (PiS) - které mám tu čest být místopředsedkyní už více než 5 let, velmi srdečně děkuji všem členům, aktivistům, sympatizantům, všem těm, kteří se angažovali. Dovolte mi zvláště poděkovat mému 12. Szalowskiemu okruhu, protože vím, že tady jsou. Děkuji jim za to; - ne že odtud pocházím - mám za to, že každý region je stejný, protože mám přátele - nebo doufám že mám i blízké sympatizanty, v celém Polsku; ale oni opravdu museli vykazovat trpělivost, když jsem já byla ve Varšavě a všechno se na ně řítilo. Děkuji srdečně.
Velmi srdečně děkuji panu prezidentu Andrzeji Dudovi za, za přidání se ke kampani pane prezidente (!). Ale Andrzeji především Ti chci poděkovat za ty společná léta naší spolupráce, doufám, že mohu říci přízně, a hluboko věřím, že před námi jsou další společné léta, kterými můžeme společně udělat mnoho dobrého pro Polsko.

Ale vážení přátelé - obzvlášť důležité je pro mne poděkování, které chci nyní projevit člověku, který o deset let dříve věřil skromé (nebyl ještě částí PiS) ...dále pak hovoří a Kaczynskim aj. - překlad nemám hotov.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Myslíte si, že v demokratické společnosti je nutné, aby občané měli rozhodovat o jimi v referendu stanovených otázkách, samostatným referendem, coby národním pokynem pro rozhodování vlády ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama