Aj toto je možná cesta ...

9. září 2016 v 20:25 | Deda_Bjeda |  Společnost občanské svobody
Trnava - prednáška o genocíde Slovákov a Čechov 2.September 2016 Trnava

Slovenský aktivista Rudolf Vasky prezentuje objektívne informácie, ktoré sa reálne deju od roku 1989 na oboch kedysi československých národoch.

Rudolf Vasky přesvědčuje jak se elegantně dopídid zániku současné úpadkové společnosti obou zdecimovaných bratrských národů a s poučením se z chyb vykročit ke spravedlivé společnosti. Prvním krokem k tomu je uplatnit na základě mezinárodního práva zneplatnění protizákonného rozdělení Československa (ČSFR).

Poslechněte si projev až do konce. Jedná se o zajímavé převratné myšlenky člověka vnímajícího problémy svérázným, převratným, ale reálným pohledem.

Mezinárodní právo je v případě genocidy na naší straně. A genocida se odehrává, aniž bychom si to uvědomovali. Vlastně se jedná o elegantní způsob nápravy věcí veřejných bez násilné revoluce.....

Ano je to holý fakt!, táto genocída v tomto štáte je treba na rovinu napísať je tichá, a hlavne efektívne ZAKERNA cez tzv.ekonomické štrukturálne reformy t.j. cez ekonomiku od roku 1989, takže kvitujem tuto prednášku a privítali by sme aj jej šírenie.

Vydržte a poslechněte si zajímavou-svéráznou přednášku až do konce. Vyplývá z ní elegantní způsob jak na základě mezinárodního práva docílit nápravy věcí veřejných i s následným trestem všech zrádných zaprodanců obou našich zemí někdejšího Československa (ČSFR). Sdílejte, ať dostanou strach a bojí se už konečně i viníci!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Etnicky, Čechové jsou Slované tak, jako naši bratři Slováci, Poláci, Rusové, Srbové, aj. bratrské národy. Naši politici tvrdí; jsme součástí rozvinutého transatlantického světa, ke kterému přirozeně patříme. Souhlasíte s tímto tvrzením? (Ano-Ne)

ANO 13% (15)
NE 87% (100)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama