Listopad 2015

Veľká hra Západu proti Slovanom

29. listopadu 2015 v 16:42 | Deda_Bjeda |  Vyjímečné
Výběr z veřejného slovenského Diskuzného klubu Extra plus, který se pod názvem Způsobí ukrajinská krize plynovou a ropnou krizi? Konal se v bratislavském Hotelu Tatra 15.5.2014 - mluví podpředseda KSS Pavel Suško a ekonom a prognostik SAV Peter Staněk. Přihlaste s k odběru těchto příspěvků na You Tube, zejména často zde prezentovaaných za účasti tohoto fenomenálního Petera Staňka. Já to udělal a mám stále více jasno ve věcech, které byly pro mne doposud nejasné.

Freedom Made in Czech po 26. letech ...

20. listopadu 2015 v 9:09 | Deda_Bjeda |  Společnost občanské svobody
To je PRAHA ze 17.11.15 ? Tak to je ta naše SVOBODA vybojovaná 17.11.89...?! Čeká nás další revoluce, ale ta nebude určitě sametová. Zrádní politici se mají na co těšit.....

Fantastický kněz-Polák super vlastenec

13. listopadu 2015 v 10:38 | Deda_Bjeda |  Vyjímečné
Fantastické, tomu říkám kněz hodný převzít velké dědictví polského papeže Jana Pavla. Věřím, že jedině naši slovanští bratři Poláci dokáží rozhýbat celou Evropu tak jako před mnoha lety proti komunismu ! Blahopřeji jim a děkuji, protože oni bojují i za nás a naši či evropskou křesťankou kulturu, ale hlavně za svou zemi a svůj národ. SUPER!

Pochod nezávislosti Varšava

13. listopadu 2015 v 10:33 | Deda_Bjeda |  Společnost občanské svobody
Přátelé, tak jsem toto video s přeskákáníma shlédnul a zjistil jsem, že my vlastně ani neumíme demonstrovat - potažmo zorganizovat pořádnou demonstraci. Poláci to měli úplně super žasnul jsem kolik jich tam vlastně bylo a hlavně mladí. Dokonce jsem šokován z toho, že mladí jsou také ve velké většině věřící křesťané. Také super, že pozvali hosty z Maďarska i Švédska aj.. A jejich jednota nechť je pro mne i pro nás příkladem! Zajímalo by mne kdo to organizuje a jakými mediálními prostředky se informují. Dávám to za příklad toho jací my jsme to vlastně my Češi "čajoví" oproti Němcům, Polákům a možná i Maďarům či Slovákům. Nedokážeme se ani sjednotit ..... Kdo se toho u nás konečně chopí se vším co k dobré organizaci protestů naší nespokojenosti patří tak, aby už to byly pořádné masové demonstrace ?!

Zoufalí váleční štváči - dostávají na frak

11. listopadu 2015 v 16:18 | Deda_Bjeda |  Vyjímečné
A přece je to pravda!! Před časem systém Chibini vyřadil v Černém moři americké křižníky hrozící Ruské federaci napadením za Krym. Různí pochybovači to sváděli na ruskou propagandu. Teď to zde máme černé na bílém. Technologie existuje a je fakt účinná. A to je dobře. Američtí váleční zmrdi si konečně utírají své pyšné rypáky ....

Multikulturalismus, jen záminka naší genocidy?

10. listopadu 2015 v 8:31 | Deda_Bjeda |  Vyjímečné
Tak toto fakt stojí za přečtení. Věci s migrací se mají ještě složitěji než jsme si možná zatím domýšleli.
Kalergi rozvinul vizionářskou "pan-evropskou" ideu, kterou se zabýval po celý svůj život. Svůj cíl, zřídit Paneuropu v mezinárodním měřítku, pojal v roce 1922, když mu bylo 28. Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace.


Gazdíkovi to zřejmě nedocvaklo....

6. listopadu 2015 v 11:12 | Deda_Bjeda |  Společnost občanské svobody
Že to Gazdíkovi zřejmě nedocvaklo, je jen částečně výstižné. Protože já nevím ja vy, ale já tohoto pána poslance nemohu ani slyšet, ne tak vidět. Dal bych mu diplom za nejservilnějšího v PS PČR... To bylo nějakého "plivání" na RF v ČT24 za nestandartní postupy. Nakonec se ukazuje kvalita nejen našich prolhaných médií a jejich novinářů, ale i kvalita ministerských úředníků zřejmě na MO pod vedením známého herce.