Nyní pro pravé Čechy už jen Zeman nalevo

16. ledna 2013 v 9:22 | Deda_Bjeda |  Společnost občanské svobody
16. ledna 2013
Chtěl bych už nyní upozornit, všechny sympatizanty p. Okamury, ale i ostatní současné potencionální prezidentské voliče.

Ano všichni jsme viděli v Tomiovi naději v lepší prezidentské zítřky, s nadějí k evoluci společnosti a ne tak, jak už to delší dobu sledujeme a prožíváme (úpadek). Nevyšlo to, a tak musíme nyní vsadit na toho správného kandidáta. Chtěl bych všechny zde upozornit: nepodceňujme zkušenosti a rutinu Miloše Zemana-člověka, který měl odvahu již za bolševika dát najevo svůj protitotalitní postoj.
Tehdy, za drsného totáče, ve slavném vydání populárního Technického magazinu odvážně analyzoval úpadek československého socialistického hospodářství s jeho negativními dopady na společnost, její svobodu, kulturu, životní prostředí potažmo život lidí pod komunistickým jhem. Toto číslo časopisu jsme si potajmu půjčovali na pracovišti jako vzácný exemplář, protože brzo po jeho vydání byl stažen a zakázán. A tak jako za jiné nesvobodné projevy hrozil za jeho rozšiřování, kopírování apod. kriminál.
Také bych chtěl zdůraznit genialitu pana Zemana, kdy se dokázal po volbách dohodnout s politickými soupeři tak, že se válčící vzájemně nenáviděná politická "vojska" dohodla na neválčení a smysluplném vládnutí ("opoziční smlouva"). Historie nepamatuje takové geniální mírové řešení vedoucí pak společnost vpřed a ne k destrukci tak, jako již několik let nyní.
A dále chci také upozornit některé voliče, že ve svém bezprostřením povolebním projevu reagoval na předešlý výpad p. Schwarzenberga, který jej nazval kandidátem minulosti jako prvý. Mimochodem, kde byl p. Schwarzenberg za totality a jak bojoval za naši svobodu...?! Prý jen v zahraničním bezpečí pomáhal Havlovi&spol....
Takže jděte všichni k volbám a volte Čecha za českého prezidenta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Pekarová Jana Pekarová | E-mail | 16. ledna 2013 v 13:36 | Reagovat

Mám pocit, že mladí neberou volby vážně. Udělali si z nich grotesku !!
Rádam bych viděla tuto společnost za nějakých 20 let.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama