Moje odpověď panu Janu Šináglovi

3. ledna 2012 v 12:10 | Deda_Bjeda |  Společnost občanské svobody

Všechno bych bral, ale mám také výhrady. Určujeme častěji vinníky, ale zapomínáme na to proč jsme ve "sračkách". Nebo snad zrovna Vy si neuvědomujete degradaci morálky společnosti v zoufalých zpátky 40-ti, potažmo 60-ti letech? Kdosi kdysi řekl, že tak dlouho se také z toho budeme vyhrabávat - a ono to zní docela logicky, že?
Beru, že k tomu může pomoci klást důraz na školství - potažmo výchovu ve školách - když rodiče na to nemaj... Ale zapomínáme, že většina kantorů jsou už dnes také děti rodičů s pokřivenou morálkou.
Nechápu Vaše útoky na Dobeše&spol.. Zejména od Vás bych to neočekával...! Protože tento člověk právě dělá vše pro to, aby se školství ubíralo smysluplným směrem vedoucím zejména k repase morálky, intelektu, ale i vlastenectví. Proč ne, už jen proto, že děcka budou dneska vědět co to vlastně vlastenectví je!
Pokud to ovšem takto nevidíte, tak promiňte, jste zřejmě asi také dítě podobných rodičů (nic ve zlém). Protože "kdo nic nedělá, ten nic nepokazí" a to je to, co by se nejvíce líbilo současným učitelským sborům aby dělalo MŠMaT. Pohodlný (slabé slovo) život kantorů jsem měl možnost registrovat při výkonu technického dozoru po dobu 1 měsíce při rekonstrukci jedné ZŠ v MSL kraji kterou jsem projektoval...! Takže jsem dokonale v obraze.
Končím tím co tady v tom našem kocourkově nejvíce chybí: "Kontrola je činnost, která učí pracující umění vládnout"-V.I.Lenin. Nepřijde Vám k tomu vhodný jistý postoj asociace?
PS: nemám ani VUML, ani jsem nikdy nebyl v žádné straně (i když jsem kandidoval nedávno pro VV na místní úrovni-čehož dnes lituji...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 17:10 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama