Email na podporu představitelů VV 5.1.2011

5. ledna 2011 v 18:42 | Deda_Bjeda |  Společnost občanské svobody
Vážená paní Peake!

Vaše včerejší vystoupení ve včerejším večerním pořadu ČT24 bylo podle mně perfektní, potažmo vynikající a bezchybné!! Díky za to.


Obdobný dojem na mně udělal pan Radek John dnes dopoledne (5.1.11), kdy zcela deklasoval ubohého nesympatického konferenciéra v pořadu STUDIO 6. Také vynikající vystoupení-nakonec jako obvykle, gratuluji!!

Držte se všichni, odolávejte tlakům ODS&spol., vypadá to, že oni se odrovnaj před celým národem sami.   Věřím, že naše preference začnou vysoko stoupat a mám pocit, že to už nyní začíná dělat problémy oběma jak ČSSD, tak i ODS.

Držím palečky, Váš "Véčkař"


Bedřich Mikulík-BM PROJEKT
autorizovaný technik ČKAIT
pro vodovody, kanalizace, plynovody
(venkovní - vnitřní)
Z.Štěpánka 4/1879
708 00 Ostrava-Poruba
IČ: 11196629
Tel.: 777 007 174

http://bmprojekt.blog.cz/
http://mikulik.blog.idnes.cz

PS: prosím, pokud možno, nikdo nereagujte na hulvatismus poslanců ČSSD v PS...!!!!   Slušní lidé a zejména voliči senioři vnímají, jak se kdo chová....

Odpověď paní Peake:

Vážený pane Mikulíku,

ani nevíte, jak jste mne potěšil. Nebyla jsem si jistá, jetli kvůli mně nepadne vláda: Místo toho byla dnes přijata protikorupční strategie!!! Moc děkuji za podporu.

Mgr. Karolína Peake
předsedkyně Ústavně právního výboru PS PČR
místopředsedkyně strany Věci veřejné

Moje závěrečné stanovisko:                   GRATULUJI!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Já-Bedra Já-Bedra | E-mail | 10. listopadu 2012 v 8:04 | Reagovat

Tak tento článek jsem napsal v lednu 2011. Dnes je situace zcela jiná. VV se prakticky rozpadly, z paní Peake se stala zrádná zmije, která se svou kumpanií LIDEM zradila voliče a program který se zavázali plnit. Chudák pan John je postupně likvidován a odstraňován z politického života. A já si dělal takové naděje, že se něco změní k lepšímu....! (naiva). Je naléhavé a nutné doplnit ústavu o potřebné §§, které by nedovolovaly odpadlým poslancům nadále držet svůj mandát za jinou stranu, než za jakou kandidovali ve volbách a byli zvoleni a dosazeni do PS ČR!! Lidé bděme!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama