Chorvatsko-Poreč před DC

7. října 2009 v 23:31 | Deda_Bjeda |  Dovolená-cestování
Zdravím všechny! (záznam)
Teď už za stavu 2 : 0 pro nás. Snad to naši geroji dotáhnou do vítězného konce. Včera jsem na to čuměl až do konce asi do 00:45. Už dlouho jsem nepocítil tolik radosti. Bohužel v čase, kdy máme 3 úmrtí v široké rodině...


Jinak všem oznamuji, že jsem stále dobrý řidič (66), protože jsem to Chorvatsko ujel v pohodě tj. do Poreče i zpět cca 2x 860 km. První cesta cca 15 hodin (s přestávkama a malým blouděním před cílem), zpáteční cesta 14 hodin (3x hodinové kolony). Dá se to ujet do 10 hodin když se daří. Trasa: OVA-Olomouc-Brno-Mikulov-Wien-
Graz-Maribor-Ljubljana-směr Terst ale Portorož-hr.přechod Plovanija-Poreč.
CZ, Rakousko, Slovinsko - dálniční známky (SLO 30€/měsíc-drahá), poplatek na rychlostní komunikaci v Chorvatsku 14 Kn (1 Kn=cca 3,60 Kč).

Ubytování v caravanu v autocampu BIJELA UVALA u zálivu Plava Laguna. Perfektně a dá se říci luxusně zařízený. Je tam všechno vyžití včetně nádherného bazénu - zejména snad 30 druhů sportů i pro děcka. Mně však nevyhovovaly kamenné pláže přesto, že moře je průzračně čisté s vysokou měrnou hustotou (tam se snad nedá utopit).

Kdo má zájem, zajistí CA EASY TOUR přes e-mail: marek.mikulik@easypromotion.cz , anebo přeze mně. Jo, poskytneme samozřejmě nejen bližší podrobnosti, ale i levně kopie přehledné automapy Chorvatska (tady to stojí přes 200 Kč).

Čaute a držte palce našim tenisovým borcům!

Fota jsou zveřejněna v Galerii (vlevo)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama