Vandalismus (2)

26. března 2009 v 11:51 | Deda_Bjeda |  Miroslav Brabenec
No a geny pracují a mladý človíček, kterého kdysi trápil židovský nebo německý nebo arabský nebo kdoví ještě jaký kantor, ani chudák mladý, případně i postarší "hrdina" neví, proč jde sám nebo s partou podobně geneticky závislých tvorů na místo samé a tam podle svých tělesných proporcí a sil napravuje Řád světa, aby "připravil a čistil" třeba místo pro světlou budoucnost krásnější a šťastnější.

A je to skutečně tak. V podvědomí mozků těchto přezrálých dětí je zakotvena nenávist k učení, kterou zdědili po svých pra i prapraprapředcích až k židovským nebo germánským pokolením evropských začátků. Tito "hrdinové" svou nenávist přenáší na ničení všeho, co by jim mohlo připomínat nejen jejich minulost. Té minulosti je přirozeně nejvíce na hřbitovech, ne-li všechna a pomyslně, jsou tam v každém případě všichni dávní "utlačovatelé" jejich osobních svobod. Pro lidstvo je tragedií, že tito averzní chorobou postižení jedinci si neuvědomují, že předměty jejich nenávisti jsou vlastně díla, činy i existence jejich dávných pokrevních příbuzných - bratří a sester.

Každý ničitel židovských náhrobků a památek je - musel být původem nebo prapůvodem Žid, každý ničitel německých náhrobků a pomníků má v sobě německou krev. Věda zabývající se otevíráním pravd o DNA to sice dnes ještě potvrdit neumí, ale do 70 - 100 let není zase tak daleko. A je-li příčina takového "židobijectví-židoničení" v popisovaných důvodech vyplývajících z logiky věcí, pak i Adolf Hitler byl původem Žid, jakož i převážná většina jeho melodyboys - židobijců. Stálo by jen za zjištění, jak a s jakou chutí tito také lidé se ve škole učili, podle míry aktivního zapojení do "Konečného řešení židovské otázky".

Taktéž ještě děti a již pánové, kterým vadily nebo vadí u nás německé nápisy na náhrobcích, a jinde třeba hadroví vojáci co likvidovali Budhovu sochu v Afganistanu, a ti, kterým zavazela Mořská víla v Kodani, Amrisar v Indii, Desítky náhrobků legionářů na Rusi, Sousoší svatých na mostě ve Spišském Hrhově, Nová synagoga v Holešově, Střílky a jiné i zdánlivě nesouvisející akce fanatismu jako Koniášovo pálení knih a ničení předmětů starých kultur.

Každá nenávist má svůj začátek v ubližování a ničení - věcí. Rozkvete-li, dostane-li volný průběh bez brzdy svého okolí, dojde zákonitě - na lidi. Rodino, školo, hledej cesty, jak těm budoucím gentlemanům a spíše vyjímečně i dámám jejich touhy po odporu k učení a životním normám našeho Společenství zavčasu znepříjemnit třeba i návštěvou Mauthausenu nebo Dachau, Treblinky, Terezína, Babin Jaru, Kremničky nebo i také Dukly, Lidic, Ploštiny, Oradouru, Srebrenice, s patřičným výkladem, co lidská nenávist dokáže - pro nic za nic anebo za jakou ideologii. Proč třeba s takovým přichyceným "hajlovákem" úřady neudělají poučný malý okruh po památkách konců válečných hrátek na jeho útraty a celkem bez zbytečných slov, jen s tichou poznámkou, kolikže ta nenávist stála - peněz a hlavně životů - i lidí. A prosím totéž s těmi odborníky co by " přesvědčenými" odpůrci existence holokaustu, ať se přesvědčí - není-liž pravda ?

Žijeme již (konečně) ve světě evidenčních - informačních systémů, kde fakta ukládaná na papír přejímají stroje.Čím dál tím více lidí bude vypadávat z výrobních procesů průmyslu, řemesel a zcela jistě i služeb z důvodů postupující automatizace opakující se lidské i jiné činnosti a tak se naskýtá možnost začít se vážně zabývat archivními materiály lidských rodů (od roku 1770 obecní matriky, i do 12. století některé šlechtické rody), školní matriky i dříve jako od roku 1805 a hledat v nich vývoj té nenávisti úřední cestou. Lidstvo zraje, ale nedá se říci , že se zná a proto určité společenské neduhy ještě neumí léčit. Škoda ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama