Exhibující homosexualita

29. března 2009 v 19:10 | Deda_Bjeda |  Vyjímečné
(Dušan Streit blog.idnes)

Homosexualitu, natož bisexualitu nebo transsexualitu vůbec nepovažuji za normální. Nazývejme věci pravými jmény - je to úchylka, i kdybychom to "politicky korektně" maskovali jakkoliv.

Je to obdobná úchylka jako pedofilie, gerontofilie, nekrofilie, zoofilie, voyerismus nebo exhibicionismus. Prostě odchylka od normálu, přičemž nehodnotím, nakolik je která škodlivá nebo přímo nebezpečná. Je zajímavé, že homosexualita se stále častěji má tendenci předvádět - exhibovat. Já bych se nebál homosexualitu nazvat deviací nebo aberací. Jde zkrátka o svým způsobem patologický projev, ať už podmíněný fyzicky nebo psychicky. I kdyby se jednalo o geneticky určený stav, nic to na situaci nemění, protože teprve nyní začíná epocha odhalování geneticky determinovaných chorob, z nichž většina není aspoň zatím léčitelných. Spekuluje se i o úloze hormonů, ale do toho se nebudu jako neodborník pouštět.
Jsou obecně různá postižení, která se léčit nedají, se kterými se dá žít, aniž by byl vyloučen člověk ze společnosti, ale nehrajme si na slepou bábu nebo pštrosa s hlavou v písku, že jde o normální menšinu, jako jsou třeba rybáři. Jenže ani rybáři ani milovníci rusovlásek ani dokonce postižení Downovým syndromem žádné spektakulární pochody nepořádají. A už vůbec se sami nevyčleňují z většinové společnosti tím, že by žádali nějaké speciální zákony nebo antidiskriminační legislativu.
Část té převrácené sexuality může mít na svědomí i společenská situace a sociální podmínky dané komunity. A někdo má prostě dispozice jim podlehnout. Na jedné straně to jsou známé případy ve vězení, kde jde o sexuální náhražku. Na druhé straně - a toho jsme svědky nyní -jde o rozežranost, kdy přesyceného člověka už nelákají normální podněty, a to ve stále tolerantnější společnosti, kde je módní i určitá extravagance. Tady mají negativní vliv některé mediálně známé osoby považující se za celebrity, které dělají z úchylky módu a ze svých poklesků přednost. Dokladem toho může být článek Sidovského, který zde uveřejnil jakýsi abecední seznam VIP. Skutečnou osobnost jsem tam však nenalezl, ale exhibicionismus z toho čouhá, jako sláma z bot.
To je také poslední případ tzv. Querr Parade v Brně. Nechápu to, proč i ve světě mají osoby s odlišnou sexuální orientací tendenci exhibovat, předvádět se nám intimně a obtěžovat tím normální populaci (viz třeba Gay-Pride-Parade). Nechci se dívat na olizující se páry stejného pohlaví nebo na zženštile se svíjející polonahé tanečníky. Já bych byl tolerantní, ale ať si dělá každý, co chce, když ho nikdo nevidí a když tím nikomu neškodí a nikoho neobtěžuje. Jenže tak tomu ve skutečnosti není. Na tuto úchylku jsou navázány patologické společenské i zdravotnické fenomény.
Shrnu pár argumentů, proč není homosexualita normální ani žádoucí:
- neplní biologickou funkci rozmnožovací;
- nemůže být základem rodiny výchovávající děti v normálním prostředí s matkou a s otcem;
- styk mezi muži je nehygienický;
- tato komunita je silně promiskuitní, prostituce v ní vede často ke zločinům;
- promiskuitní homosexuálové šíří pohlavně přenosné nemoci včetně HIV;
- těla nejsou uzpůsobena ke styku jednoho pohlaví navzájem;
- většině lidí je byť i pomyšlení na tento typ vztahů odporné;
- homosexualita se stále častěji pojí s exhibicionismem a určitou společenskou agresivitou;
- mění nežádoucím způsobem společenské normy (viz mateřství transsexuála);
- jde vlasně o politikum spojené s postmodernismem, multikulturalitou, politikou "korektnosti", pozitivní diskriminací, kavárenskou politikou, sociálním inženýrstvím, elitářstvím, vizemi sjednocování, militantním feminismem a agresivní ekopropagandou.
Varovat by nás mělo i to, že Řím byl na vzestupu, dokud odmítal starořecké homosexuální zvyklosti. Jakmile za Caesara a Nera se znovu začaly tyto zženštilé a dekadentní praktiky prosazovat, nastal počátek úpadku a začátek konce Říma.
PS Upozorňuji, že jsem ateista a nevolil jsem lidovce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama